200 TL cayma bedeliniz bizden, D-Smart’lı olmak sizden

200 TL cayma bedeliniz bizden, D-Smart’lı olmak sizden
Siz de D-Smart’a gelin, mevcut TV aboneliğinizin cayma bedelinin toplam 200 TL’ye kadar olan kısmını biz karşılayalım.

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya koşulları nedir?
D-Smart’ın HD kalitesi ve zengin içeriğinden faydalanmak için TV aboneliğiniz cayma bedelini biz karşılıyoruz!
Bu kampanyadan; TV aboneliği sistemini iptal ederek D-Smart’a geçiş yapan aboneler faydalanabilir. İptal ettiğiniz TV abonelik sisteminden kaynaklanan taahhüt bozma/cayma bedelinin 200 TL’ye kadar olan tutarı D-Smart tarafından karşılanacaktır. Kampanya Aile Plus ve üzeri D-FIX/HD/HD+ paketlerde geçerlidir.

Eski TV aboneliğize ilişkin son faturanızda size yansıtılan taahhüt bozma/cayma bedelinin en fazla 200 TL’ye kadar olan kısmı için D-Smart faturalarınızda indirim hakkı kazanırsınız. Taahhüt bozma/cayma bedeli tutarınız, aboneliğinizin geri kalan aylarında eşit olarak bölünerek faturanıza indirim olarak yansıtılır.

Nasıl faydalalanabilirim?
• D-Smart’a abone olduktan sonra 60 iş günü içerisinde eski TV aboneliğizin son faturasını D-Smart’a ileterek kampanyadan yararlanabilirsiniz.
• Taahhüt bozma/cayma bedeli çıkan son faturanızı D-Smart’ın 0212 478 0 555 numarasına fax olarak iletebilirsiniz.
• Bu kampanya “Eski Uydu Alıcınızı Getirin, D-Smart HD’ye geçin” kampanyası ile birleştirilmez.
• Abonelik başlangıç tarihinden sonra 60 gün içerisinde iletilmeyen faturalar için indirim uygulanmaz.
• Her abone kampanyadan sadece 1 defa faydalanabilir.

Yasal Uyarı
Bu kampanya 31 Ağustos 2016 tarihine kadar 24 ay abonelik taahhüdüyle Aile Plus ve üzeri HD/HD+ paket aboneliklerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. Dış kurulum bedeli tüketiciye aittir. Eski TV aboneliğine ait son faturasını D-Smart aboneliğini takip eden 60 gün içerisinde, D-Smart’ın 0212 478 05 550212 478 05 55 numarasına fax olarak ileten eden abonelerin, 200 TL’ye kadar olan eski TV aboneliğine ilişkin cayma bedelleri eşit indirimler halinde abonenin daha sonraki D-Smart faturalarına yansıtılır. Bu kampanya, başka kampanyalarla birleştirilemez. Aboneliğin 24 aylık süre dolmadan iptal edilmesi durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan hizmet için verilen indirim ve avantajlar aboneye faturalandırılacaktır. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Kampanya taahhütnamesi
Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

D-smart Bayi-Yetkili-Shop