D-Smart D-Fix ile kablo ve kumanda kalabalığına elveda!

D-Smart D-Fix ile kablo ve kumanda kalabalığına elveda!

D-Smart D-Fix ile evde ekstra kablo, kumanda ve uydu alıcısı kalabalığından kurtulur, tek kumanda ve kolay kurulum rahatlığını yaşarsınız.

d-smart-d-fix-Kampanyasi-cam-modul

d-smart-d-fix-Kampanyasi-cam-modul

HEMEN BAŞVURUN

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya koşulları nelerdir?
D-Smart D-Fix’i televizyonunuza kolaylıkla takarak, D-Smart’ın zengin dünyasına HD kalitesiyle sahip olabilirsiniz. Kampanya kapsamında 12 ay veya 24 ay kullanım sözü ile D-Smart D-Fix’e abone olabilirsiniz.

Kampanya kapsamında iç kurulum bedeli alınıyor mu?
Kampanya kapsamında iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir.

Kampanya Geçerlilik Tarihi Nedir ?
Kampanya 31 Ağustos 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Yasal Uyarı
Bu kampanya 31 Ağustos 2016 tarihine kadar geçerlidir. D-Smart D-Fix, modül girişi olan (CI+ slot), D-Smart moduna sahip (DVB-S/S2/C) televizyonlarda kullanılabilir. D-Fix ve smartkartın mülkiyeti D-Smart’a aittir. Kampanya kapsamında iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. Dış kurulum bedeli tüketiciye aittir. Aboneliğin 24 aylık süre dolmadan iptal edilmesi durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan hizmet için verilen indirim ve avantajlar aboneye faturalandırılacaktır. D-Smart kanal, yayın ve içeriklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya stoklarla sınırlı olup başka kampanya ile birleştirilemez. Fiyatlara tüm vergiler dahildir.

Kampanya taahhütnamesi
Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

D-smart Bayi-Yetkili-Shop