D-Smart Dünyası ve limitsiz internet bir arada, çok daha uygun fiyata!

D-Smart Dünyası ve limitsiz internet bir arada, çok daha uygun fiyata!
D-smart-internet-Kampanyaları

D-smart-internet-Kampanyaları

Dünyaca ünlü belgesel kanalları dahil, eğlence, yemek ve çocuk kanalları, limitsiz internetle bir arada!
HEMEN BAŞVUR

Kampanya Detayları

Kampanyanın avantajları nedir?

•         24 ay boyunca indirimli fiyatlar
•         Sürprizsiz, tek fiyat, net fatura:
-Yalın internet ücreti hediye
-Aktivasyon ücretleri hediye
-İç kurulum ücreti hediye
-İlk ayın kullanım bedeli  hediye
-Damga vergisi hediye
-24 ay boyunca sabit fiyat
•         TV ve internet hizmeti tek faturada
•         HD kalitesiyle D-Smart dünyasının zengin içeriği
•         İlk ay tüm kanallar hediye!
•         İhtiyacınıza uygun farklı hız ve AKN seçenekleri
•         Diğer servis sağlayıcılarda taahhütünüz varsa Taahhüt iptal bedeli bizden*
* “Taahhüt iptal bedeli bizden” uygulamamız kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz TV Platformu ya da İnternet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütünüz var ise, iptal edip abonemiz olduğunuzda taahhüt iptal bedelinizin en fazla 200 TL’lik kısmı, 24 aya bölünerek faturanıza indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek ödeme belgesini 0212 478 0 555’e fakslamanız gerekmektedir. Taahhüt İptal Bedeli Bizden uygulaması 31 Mart 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Tüm tarife seçenekleri ve fiyatlarını görebilir miyim?
bundle-fiyat-hosgeldintarife

bundle-fiyat-hosgeldintarife

Evet. Yalın İnternet Hizmeti’miz sayesinde telefon aboneliğiniz olmasa da internete bağlanabilirsiniz. Yalın internet ücretimiz aylık 15 TL’dir. Ancak bu kampanya kapsamında hediyedir. Turkcell Superonline alt yapısında kullanılan fiber internet hizmetinde Yalın İnternet ücreti bulunmamaktadır.

Fiber nerelerde var?
Türk Telekom alt yapısı 81 il merkezinde ve pek çok ilçe de mevcuttur. Bulunduğunuz adreste alt yapı olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız 0850 266 00 00 numaralı Müşteri Hizmetleri’mizden öğrenebilirsiniz. Turkcell Superonline alt yapısı : Fiber İnternet hizmeti aşağıda yer alan 15 ilde, Turkcell Superonline fiber alt yapısının bulunduğu binalarda sunulmaktadır. Eğer belirtilen illerde ikamet ediyorsanız, binanızda fiber hizmetinin olup olmadığını öğrenmek için 0850 266 00 00 numaralı Müşteri Hizmetleri’mizden öğrenebilirsiniz. 1. İstanbul 2. Ankara 3. İzmir 4. Kocaeli 5. Bursa 6. Antalya 7. Adana 8. Gaziantep 9. Mersin 10. Samsun 11. Trabzon 12. Kayseri 13. Diyarbakır 14. Eskişehir 15 Aydın.

D-Smart Aktivasyon (iç kurulum) ücreti tüketici tarafından mı karşılanıyor?
D-Smart ( TV) İç kurulum bedeli 40 TL olup aylık peşin olarak ilk faturaya veya istenirse 24 ay boyunca ayda 2 TL faturaya yansıtılır. Ancak bu kampanya kapsamında iç kurulum ücrete hediyedir. Dış kurulum ve kullanılacak ekipman tüketiciye aittir.

Aboneliğimi 24 ay içinde iptal etmem durumunda herhangi bir ödeme yapmak durumunda mıyım?
Taahhüt süresi içerisinde Aboneliğin iptali halinde, kampanya kapsamında sağlanan indirim, hediye ve avantajların toplam tutarının, taahhüt iptal edilmemiş olsaydı taahhüt süresi sonuna kadar tahakkuk edilecek toplam tutar ile karşılaştırılması sonucu abone lehine olan tutar tahsil edilecektir.

Kampanya kapsamında taahhüt vermek gerekiyor mu?
Kampanya 24 ay taahhütlüdür

Kampanya bitiminde ücretlendirme nasıl yapılıyor?
24 aylık indirim süreci sona erdiğinde, yürürlükte olan kampanyasız tarife fiyatlarımız üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Farklı bir internet servis sağlayıcıdan taahhüdüm bulunuyor. Bu kampanyadan faydalanabilir miyim?
Tarafınıza yansıtılacak taahhüt bozma bedelenin 200 TL’ye kadar olan tutarı tarafımızdan size ödenmektedir. Ödemeler aylık eşit taksitler halinde D-Smart faturanıza indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek ödeme belgesini 0212 478 0 555’e fakslamanız gerekmektedir. Taahhüt iptal bedeli bizden uygulaması 31 Ağustos 2016’ya kadar geçerlidir.

Modem ücreti ne kadardır?
Kampanyalar modemli ve modemsiz sunulmaktadır ve modem mülkiyeti D-Smart’a aittir, abonenin kullanımına verilir. Eve Kadar Fiber hizmetinde modemler ücretsizdir. Binaya Kadar Fiber hizmetinde Kablolu modem için 2 TL, kablosuz modem için 5 TL, VDSL modem için 8 TL kullanım bedeli faturaya yansıtılır. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı 7 (yedi) gün içerisinde iade etmelidir. Aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (eve kadar yalın fiber aboneleri ve Turkcell Superonline alt yapısından fiber kullanan aboneler iade etmedikleri fiber modem için 250 TL Kablolu Modem için 30 TL , Kablosuz Modem için 75, VDSL modem için 150 TL faturalandırılır.)

Kampanya taahhütnamesini görebilir miyim?
D-Smart İnternet Taahhütnamesi için tıklayınız 
D-Smart Taahhütnamesi için tıklayınız. 

D-Smart Dış Kurulum ücreti tüketici tarafından mı karşılanıyor?
Evet, dış kurulum tüketici tarafından karşılanmaktadır.PVR cihazının dış çanak kurulum fiyatı farklıdır.

25 Mbps’e kadar ve 10 Mbps’e kadar olarak belirtilen hızların upload ve AKN değerleri nedir?
25 Mbps’e kadar sınırsız fiber İnternet download/indirme AKN’si 75 GB, upload/yükleme AKN’si 50 GB’tır. Upload/yükleme hızı 5 Mbps’tir. 10 Mbps’e kadar sınırsız fiber İnternet download/indirme AKN’si 50 GB, upload/yükleme AKN’si 50 GB’tır. Upload/yükleme hızı 5 Mbps’tir Ay içinde belirtilen AKN sınırları aşıldığında her iki tarife için download/indirme hızı 3 Mbps, upload/yükleme hızı 1 Mbps ile sınırlandırılacaktır.

Fiyatlara uygulanan vergi oranları nedir?
Tarifelere %18 KDV ve %15 ÖİV dahildir. Cihaz ücretlerine ise %18 KDV dahildir.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

D-smart Bayi-Yetkili-Shop