Yan Oda Kampanyası

Yan Oda Kampanyası
dsmart-yan-oda-kampanya-fiyatlari

dsmart-yan-oda-kampanya-fiyatlari

İsteyen istediği kanalı izlesin diye şimdi Yan Oda aboneliği, HD kalitesi ve avantajlı fiyatlarla D-Smart’ta!
HEMEN BAŞVURUN

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanyaya katılım koşulları nelerdir?
Kampanya kapsamında; Yan Oda Paketi, ana abonelik paketiyle aynı veya daha düşük bir paket olabilir. Belirtilen fiyatlar 31 Mart 2017 tarihine kadar yapılan yeni bireysel abonelik başvurularında 24 ay kullanım sözü ile geçerli aylık ücretlerdir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. 40 TL D-Smart aktivasyon bedeli, ilk ay kullanım bedeli, damga vergisi ve 40 TL D-Smart ( TV) İç kurulum bedeli kampanya kapsamında hediyedir. D-Smart uydu alıcısı ve smart kart mülkiyeti süresiz olarak D-Smart’a ait olup, abonelik süresince abonelerin kullanımına tahsis edilir. Gerekliği olduğu durumda dış kurulum ücreti ve uydu alıcı, smart kart ve kumanda haricindeki ekipman tüketiciye aittir. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı; uydu alıcısı ve smart kartı 7 (yedi) gün içerisinde iade etmekle, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (HD Uydu Alıcısı ya da D-Fix için 150 TL, HD+ Uydu Alıcısı (Kayıt cihazı dahil) için 250 TL donanım bedelini) ödemekle mükelleftir. Aboneliğin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen hediye ve indirimler; aylık hizmet ücreti indirimleri, iç kurulum ücreti, aktivasyon ücretleri, ilk ay kullanım bedeli ve damga vergisi tutarı; aboneye faturalanacaktır, ancak taahhüt sonuna kadar aboneden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı bu tutardan daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıtılacaktır. Kampanya kapsamında abonelik dondurma hizmeti verilememektedir. D-Smart, kanal, yayın ve içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya D-Smart uydu alıcısı stoklarıyla sınırlıdır. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanyadan yararlanmam için taahhüt vermem gerekiyor mu?
Evet, yan oda üyelikleri için 24 aylık taahhüt alınmaktadır.

Yan Oda Üyeliği için iç kurulum bedeli alınıyor mu?
Hayır, kampanya kapsamında iç kurulum bedeli hediyedir.

Taahhütüm devam ederken aboneliğimi iptal ettirirsem bir ücret ödemem gerekiyor mu?
Aboneliğin 24 aylık süre dolmadan iptal edilmesi durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan hizmet için verilen indirim ve avantajlar aboneye faturalandırılacaktır.

Kampanya hangi tarihte sona eriyor?
Kampanya son katılım tarihi 31 Ağustos 2016’tir.

Yasal Uyarı
Bu kampanya 24 ay taahhütle yanoda aboneliği yapılması halinde geçerlidir. Kampanya kapsamında; yanoda paketi, ana abonelik paketiyle aynı veya daha düşük bir paket olabilir. Aile, Aile Plus ve Sinema-Dizi HD/D-Fix ise 20 TL, HD+ ise 30 TL; Sinema-Dizi-Spor ve Mega HD/D-Fix ise 25 TL, HD+ ise 35 TL olarak faturalanacaktır. Kampanya kapsamında Mega Paket’e 3 ay boyunca Belgeselsever Paketi; Aile, Aile Plus, Sinema-Dizi ve Sinema-Dizi-Spor Paketlerine 3 ay boyunca Mega Paket ve Belgeselsever Paketi hediye edilecektir. Kampanya kapsamında iç kurulum bedeli, damga vergisi, aktivasyon bedeli ve abone olunan ilk ayın kıst ücreti alınmayacaktır. Dış kurulum bedeli tüketiciye aittir. D-Smart’ın kanal, yayın ve içeriklerde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Kampanya taahhütnamesi
Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

D-smart Bayi-Yetkili-Shop