18 Eyl 2019

Dsmart Satış Noktası

0 Yorum
Dsmart Satış Noktası

Dsmart Satış Noktası

Dsmart Satış Noktası

Telefon ve internet hattını aktif olarak kullanan müşteriler Dsmart abonelik hizmetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirler. Toplamda bir gün içerisinde gerçekleştirilen Dsmart yeni abonelik paketleri birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Hızı düşmeyen limitsiz internet ve aile spor paketleri de Dsmart başvuru noktalarından rahatlıkla temin edilebilir. Ücretsiz bilgi almak isteyenler için Dsmart yetkili servisi 7 / 24 hizmet veriyor.

Dsmart Paketleri ve Avantajları

Film dizi paketleri ve sınırsız fiber internet Dsmart Ankara noktalarında alıcılara sunulan ilk paketler arasında yer alıyor. Dsmart kurulum hizmetlerinin tamamen ücretsiz ve hızlı olarak yapıldığı paketler kampanyalı fiyatlara da ev sahipliği yapıyor. 10 Mbps kadar hızı bulunan internette kota bulunmamaktadır.

Alıcılara sunulan Dsmart kampanyaları arasında bir diğer seçeneği avantajlı üçlü paketi oluşturuyor. 2 yıl boyunca sabit ve indirimli fiyatları ile her bütçeye uygundur. Aktivasyon ve iç kurulum bedelinin hediye olarak verildiği bu özel pakette D-Smart Go da hediye olarak sunuluyor. Tüm yayınlar hd kalitesindedir.

Üniversiteliler Dsmart satış noktası ile iletişime geçerek kendilerine özel olarak sunulan kampanyalı paket için başvuruda bulunabilir. Sadece öğrencilerin faydalanabileceği bu pakette 12 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat mevcuttur. İsteyenler daha sonrasında herhangi bir bedel ödemeden bir ya da iki yıl boyunca aynı paketi devam ettirebilir.

Diğer seçenekler içerisinde D-smart fix kampanyası da bulunuyor. Kurulum kolaylığının yanı sıra tek kumanda ile kontrolün sağlandığı bu özel kampanya da çok özel fiyatlara sahiptir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Dsmart Bayileri,Dsmart Ankara,Dsmart Başvuru Noktası,Dsmart Bayisi

Eryaman,Sincan,Etimesgut,Susuz,Dsmart Kazan,Dsmart Etimesgut,Dsmart Bağlıca,Dsmart Yenimahalle,Dsmart Ankara

Dsmart Akıllı Kumanda,Dsmart Üyelik,Dsmart Merkezi,Dsmart Tamir Servisi

Dsmart Satış Noktası Dsmart Yeni Abonelik Dsmart Üyelik Merkezi

[yukarı]
Yazar Hakkında


Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

D-smart Bayi-Yetkili-Shop
Hemen Ara
Konum