25 Ara 2014

Eryaman Dsmart Bayi

0 Yorum
Eryaman Dsmart Bayi

Eryaman Dsmart Bayi

D-smart Bayi  Abonelik Üyelik Kurulumu

D-smart bayisi olarak siz değerli müşterilerimiz için dsmart‘tın  müşterilerine sunduğu kampanya ve paketler hakkında detaylı olarak bilgi vermek için hizmete sunulmuş bir bayiyiz. bayimize gelerek paket ve kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz gibi kampanya ve paketlerimizi de bayimiz sayesinde satın alabilirsiniz.
Sizleri de D-smart  Abone Merkezimize  bekliyoruz…

Hİzmetlerimiz

  • D-smart Abonelik Ve Üyelik İşlemleri.
  • D-smart Kurulumu Ve Montajı
  • D-smart Teknik Servis Hizmetleri
  • D-smart Yetkili Tamir Servisi
  • D-smart Abone Ve Üyelik İptal İşlemleri.
  • D-smart Paket Üyeliği.
  • D-smart Fatura Tahsilat Şubesi
  • Uydu Çanak Anten Kurulumu, Ayarı,Tamiri
  • Dsmart Başvuru Noktası.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

D-smart Kampanyaları

Sayın Müşterilerimiz abone merkezimizi arayın D smart’ın indirimli kampanya seçeneklerinden hemen yararlanın İnanılmaz fiyatlar şimdi D-smart’ın seçkin kanalları dsmart dizi, d smart film sinema, dsmart belgesel, d smart çocuk, d smart spor ve daha birçok programı ve d smart limitsiz internet artık tek pakette buluştu.üstelik mükemmel bir fırsat daha sunan d smart, diğer internet servis sağlayıcılarıyla yaptığınız taahhütü bozarak D-Smart geçişinizi sağlayıp taahhüt bozma bedelinizi de karşılamakta. D smart artık teknolojinin öncüsü fiber interneti de hizmetinize sunarak kesintisiz ve kaliteli internet kullanmanın keyfini yaşatmaktadır. Hemen üye olup bu avantajlardan sizler de yararlanmak istiyorsanız 03122557312 iletişim numaramızı arayın aklınızdaki tüm sorularınızı yanıtlayım size en uygun Dsmart paketini birlikte belirleyelim.

 

Eryaman Dsmart Bayi

Ankara Eryaman Dsmart Bayi, Ankara Eryaman Dsmart Servisi, Ankara Eryaman Dsmart Yetkili Servisi, D-smart Abonelik İptal, D-smart Bayi, D-smart Bayi Eryaman, D-smart Bayileri Eryaman, D-smart Kurulumu Eryaman, Dsmart Eryaman Bayi, Eryaman D-smart Abone Merkezi, Eryaman D-smart Bayi, Eryaman D-smart Bayisi, Eryaman Dsmart Abone Merkezi, Eryaman Dsmart Bayi, Eryaman Dsmart Bayileri, Eryaman Dsmart Bayisi, Eryaman Dsmart Kampanyaları, Eryaman Dsmart Satış Noktaları, Dsmart Başvuru Noktası,Eryaman Dsmart Üyelik, Eryaman Dsmart Yetkili Servisi, Eryaman Yetkili Dsmart Bayi, Eryaman Yetkili Dsmart Servisi, Yetkili Dsmart Bayi Eryaman

[yukarı]
Yazar Hakkında


Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

D-smart Bayi-Yetkili-Shop
Hemen Ara
Konum