21 Oca 2015

Mamak Dsmart Bayi

0 Yorum
Mamak Dsmart Bayi

Mamak Dsmart Bayi

Mamak Dsmart Bayi Abonelik Üyelik Kurulumu

D-smart bayisi olarak siz değerli müşterilerimiz için dsmart‘tın  müşterilerine sunduğu kampanya ve paketler hakkında detaylı olarak bilgi vermek için hizmete sunulmuş bir bayiyiz. bayimize gelerek paket ve kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz gibi kampanya ve paketlerimizi de bayimiz sayesinde satın alabilirsiniz.
Sizleri de D-smart  Abone Merkezimize  bekliyoruz…

Hİzmetlerimiz

  • D-smart Abonelik Ve Üyelik İşlemleri.
  • D-smart Kurulumu Ve Montajı
  • D-smart Teknik Servis Hizmetleri
  • D-smart Yetkili Tamir Servisi
  • D-smart Abone Ve Üyelik İptal İşlemleri.
  • D-smart Paket Üyeliği.
  • D-smart Fatura Tahsilat Şubesi
  • Uydu Çanak Anten Kurulumu, Ayarı,Tamiri

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

D-smart Kampanyaları

Sayın Müşterilerimiz abone merkezimizi arayın D smart’ın indirimli kampanya seçeneklerinden hemen yararlanın İnanılmaz fiyatlar şimdi D-smart’ın seçkin kanalları dsmart dizi, d smart film sinema, dsmart belgesel, d smart çocuk, d smart spor ve daha birçok programı ve d smart limitsiz internet artık tek pakette buluştu.üstelik mükemmel bir fırsat daha sunan d smart, diğer internet servis sağlayıcılarıyla yaptığınız taahhütü bozarak D-Smart geçişinizi sağlayıp taahhüt bozma bedelinizi de karşılamakta. D smart artık teknolojinin öncüsü fiber interneti de hizmetinize sunarak kesintisiz ve kaliteli internet kullanmanın keyfini yaşatmaktadır. Hemen üye olup bu avantajlardan sizler de yararlanmak istiyorsanız 03122557312 iletişim numaramızı arayın aklınızdaki tüm sorularınızı yanıtlayım size en uygun Dsmart paketini birlikte belirleyelim.

 

ETİKETLER

Abidinpaşa Dsmart Bayi, Akdere Dsmart Bayi, Ankara D-smart Bayi, Ankara Mamak Dsmart Bayi, Bogaziçi Dsmart Bayi,D-smart Bayi, D-smart Bayi Mamak, D-smart Servisi Mamak, D-smart Yetkili Servisi Mamak, Demirlibahçe Dsmart Bayi, Dsmart Abone Merkezi Mamak, Dsmart Bayi Mamak, Dsmart Bayileri Mamak, Dsmart Bayisi Mamak, Dsmart Kurulumu Mamak, Dsmart Mamak Bayi, Dsmart Servisi Mamak, Dsmart Şubeleri Mamak, Dsmart Yetkili Bayi Mamak, Gülveren Dsmart Bayi, hüseyingazi Dsmart Bayi, Kayaş Dsmart Bayi, Kızılca Dsmart Bayi, Mamak D-smart Bayi, Mamak Dsmart Bayi, Misket Dsmart Bayi, Tuzluçayır Dsmart Bayi, Yetkili Dsmart Bayi Mamak

[yukarı]
Yazar Hakkında


Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

D-smart Bayi-Yetkili-Shop
Hemen Ara
Konum